Горбатюк: Луценко дискредитує ГПУ
Загрузка плеера...

Начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк розкритикував діяльність Юрія Луценка та заявив, що генеральний прокурор дискредитує всю очолювану ним структуру.

Горбатюк наголосив: порушення закону з боку Юрія Луценка не тільки не припиняються, а збільшуються і носять ознаки системних і навмисних порушень. Так, весь цей час генпрокурор і деякі його заступники намагаються незаконно втручатися в розслідування справ і впливати на слідчих та прокурорів.

Так, поки збирають докази – роботі ніхто не перешкоджає. А як тільки доходить до етапу повідомлення фігурантам кримінальних проваджень про підозру, керівництво ГПУ починає тиснути й "кантору прикривають".

Горбатюк заявив, що неодноразово намагався достукатися до Луценка через ЗМІ, та марно - кожен раз, особливо в економічних злочинах, коли справу ось-ось доведено до кінця, проявляється інтерес керівництва. Посадовець припустив, що, напевно, з'являються люди, які готові про щось просити, використовуючи "потрібні" аргументи.

Як відомо, керівництво ГПУ планує реорганізувати департамент спецрозслідувань. Горбатюк переконаний: це, з урахуванням відкритості підрозділу, підніме завісу "прокурорської кухні" та покаже істинне обличчя Луценка.

За словами деяких експертів, Горбатюк та Луценко вже давно не можуть знайти спільну мову. Тому, реорганізувавши департамент спецрозслідувань, Луценко просто планує "закрити рота" неугодним йому людям. Водночас Горбатюк не хоче прощатися з престижною посадою.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram