Керівник ДФС Продан може піти по слідах Насірова
Загрузка плеера...
  • Источник: фото: sfs.gov.ua

Поряд із словосполученням "прокляття фараона", вочевидь, слід запровадити "прокляття головного податківця". Справа в тому, керівникам Державної фіскальної служби не щастить з роботою. Затишне крісло, з якого минулого року вилетів Роман Насіров, тепер захиталось під його наступником Мирославом Проданом. Про це повідомило видання "Дзеркало тижня" з посиланням на власні джерела в урядових кабінетах.

Продан, на відміну від Насірова, лише виконувач обов'язків, а не повноцінний голова податкової. Втім, останнім часом фортуна була приязною до чиновника. Але тільки-но звільнили міністра Данилюка, з яким у Мирослава Продана були конфлікти, тільки-но посадовець похизувався тендером на закупівлю нових сканерів для митниці, як за нього взялись правоохоронці.

Журналісти стверджують, що під керівника ДФС "копає" Служба безпеки України. Силовики нібито вже зібрали докази того, що Продан порушував закон. Крім того, саме зі справою проти головного податківця пов'язали обшуки, які пройшли у вінницькій фіскальній службі. Правоохоронці затримали колишнього заступника Продана Руслана Осмоловського і начебто "потрусили" водіїв чиновника. Тож нині в уряді чекають на відставку посадовця.

Зазначимо, попереднього голову ДФС зняли через причетність до "газової справи" нардепа Онищенка. Насірова затримали на початку минулого року, але потім випустили під заставу.

Джерело відео: YouTube, Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram