Льовочкін і Бойко топлять бізнес-партнера
Загрузка плеера...

Нардепи Льовочкін і Бойко обкрадають свого бізнес-партнера Дмитра Фірташа. Про це заявила народна обраниця Тетяна Чорновол. На своїй сторінці у Facebook жінка опублікувала відповідні документи.

Чорновол пояснила, що олігарх Фірташ не може особисто контролювати фінансові потоки, які надходять від корупційних оборудок, тому що перебуває за кордоном. Тому ці повноваження Фірташ делегував партнерам з "Опозиційного блоку" Льовочкіну і Бойку. Ці ж двоє, добравшись до фірташівських облгазів, почали "доїти бюджет" обома руками. Чорновол припускає, що олігарху перепадає дуже незначна частка з того, що награбовують парламентарії.

Така ситуація, зрештою, обридла Фірташу і він вирішив переоформити на себе всі свої українські активи. Такий крок, безумовно, відняв чималий "шмат пирога" у Льовочкіна і Бойко. Проте й самому Фірташу відверта демонстрація своїх статків може вилізти боком.

Чорновол зауважила, що нині правоохоронці розслідують дві справи, пов'язані з махінаціями олігарха. Це розкрадання грошей "Нафтогазу", яким займається Генеральна прокуратура, та привласнення грошей, виділених на субсидії. Це розслідування веде Національне антикорупційне бюро України. Тож, можливо, активи Фірташа коли-небудь конфіскують. Натомість Бойко і Льовочкін почувають себе досить комфортно. Українські правоохоронці їх не переслідують. Натомість датська поліція вже зацікавилась офшорами Льовочкіна, а французький суд відібрав віллу "опоблоківця" на Рив'єрі. Арешт нерухомості ініціював народний депутат України, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

Джерело відео: YouTube ZloyFenix

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram