Рахункова палата зібралася у "Нафтогаз"
Загрузка плеера...

Багатомільйонні премії співробітників "Нафтогазу" не дають українським чиновникам спокійно спати. То пан прем’єр виступав із "проповіддю" про неадекватність цих виплат, навіть листа до НАК написав із проханням переглянути це рішення. А тепер підіграти очільнику уряду та взятися за посадовців НАК вирішила й Рахункова палата.

Голова цього державного органу Валерій Пацкан зібрався на інтерв’ю на радіо. І, чи то для піару, чи, щоб його дійсно послухали, анонсував питання, які обговорюватимуть. Серед них, і перевірка виплати 41 співробітнику "Нафтогазу" близько 46 мільйонів доларів премій, виданих у зв’язку з перемогою у Стокгольмському арбітражі.

Тож, слухайте, панове українці, історії про те, як влада захищає ваші права та намагається викорінити корупцію, контрабанду і взагалі змінити світ на краще. Дівчатам із міжнародних конкурсів краси варто б повчитися в наших управлінців розповідати про мир в усьому світі… Бо чого тільки не зробиш заради рейтингів, слави та визнання. Десь прикрасиш, під підіграєш – і все! Гроші, посада, любов – до твоїх ніг. І байдуже, що українці бідують. Представники влади ж роблять усе для щасливого майбутнього. Принаймні свого.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram