Дешевші від бездомних собак: як влада оцінює українців
Загрузка плеера...

Ми йдемо в Європу… Де борються з корупцією, захищають споживачів, підтримують малий та середній бізнес, переймаються проблемами не тільки бездомних людей, а й тварин.

Та то в Європі… А у нас досі ситуація складається так: урядовці кожен день годують нас старими казками про нове щасливе майбутнє, про те, як буде післязавтра, коли ми таки доповземо до Європейського Союзу. Ще трохи, і все налагодиться – будуть високі зарплати, робота і всі заживуть, як у тих Європах.

Українці сидять перед телевізорами й "пережовують локшину", яку їм невтомно вішають можновладці. Треба ж хоч щось їсти! Коли при курсу долара 26 гривень, ми отримуємо 3200 гривень зарплати і, тільки уявіть, 1373 гривні пенсії. Тобто, 50 доларів! А їх навіть на хліб із маслом не вистачить, що вже казати про інше. Ось така повна… Європа.

Днями пан прем’єр заявив, що в державному бюджеті немає грошей для того, щоб перерахувати пенсії - для цього треба десятки мільйонів. Тому, сиди, народе, на бобах. Нічого, скоро вибори – дадуть гречку.

Дожилися вже до того, що обрана українцями влада, яка жирує за рахунок платників податків, ставиться до людей гірше, ніж європейці до бездомних тварин. Якщо порівняти тисячну пенсію українця та суму, яку в сусідній Польщі виділяють на утримання пухнастих безхатченків – стає страшно. Бо кожного дня на тваринку (!) виділяють 20 злотих. Тобто, щомісяця це близько 5 тисяч гривень. А це, до слова, навіть більше мінімальної зарплати українця.

Так, людину ставлять нижче за бездомну тварину. Люди виживають, а урядовці викидають гроші на вітер і все розказують про Європу, про наш "поганий" менталітет. Та який приклад показують вони? І чому вчаться у закордонних партнерів? Точно не людському ставленню! Все для наших чиновників вимірюється в грошах. А їх немає. Зате на багатотисячні зарплати та мільйонні премії знаходять. Та й на бонуси за заслуги - тисячі, мільйони, мільярди. Пересічному українцю й не снилися такі гроші, якими оперує нинішня влада.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram