Росія нам ворог, але гроші дорожчі
Загрузка плеера...

Росія нам ворог, але гроші дорожчі. Так можна перефразувати відомий вислів Платона, прочитавши лист міністра енергетики Ігоря Насалика на ім’я першого заступника директора корпорації “Росатом” Кирила Комарова.

У ньому йдеться про те, що між  Україною та Росією є перспективи для нарощування співпраці в сфері атомної енергетики.

“З огляду на необхідність відновлення ряду спільних проектів, зокрема проекту зі створення в Україні виробництва ТВЕЛ, пропонуємо провести зустріч в Брюсселі в період з 9 по 12 липня”, – йдеться в документі.

Офіційне рішення припинити реалізацію спільного з Росією проекту зі спорудження заводу з виробництва ядерного палива в Кіровоградській області було прийнято Україною в середині 2015 року – в період активної фази війни Росії проти України на Донбасі.

З огляду на цю інформацію, виникає логічне запитання, чому сьогодні, коли український парламент офіційно визнав Росію агресором, уряд намагається відновити співпрацю з цією країною.

Як повідомляв, News Network, українська влада безперервно нагадує людям про введення санкцій щодо Росії і припинення імпорту продукції, проте Держслужба статистики повідомляє про збільшення ввезення товарів з Росії на 31 відсоток.

Виходить, що замість того, аби остаточно припинити співпрацю з країною-агресором і не забезпечувати її фінансами, чинна влада "грає" на руку РФ.

Варто зауважити, що, попри гучні заяви політиків, за три місяці 2018-го порівняно із 2017 роком Україна збільшила товарообіг із Росією майже на 15%. Вважати це досягненням чи антидосягненням – судити українцям.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram