Тимошенко і Дарт Вейдер – на що реагує Президент
Загрузка плеера...

Сорок один раз користувачі інтернету змогли достукатись до Президента і змусити його взятись за розгляд якогось актуального питання. Саме сорок один раз Петро Порошенко відповідав на подані електронні петиції. "Пробитись" до гаранта змогли лише ті документи, які набрали 25 тисяч голосів. При цьому загалом Адміністрація Президента отримала понад 30 тисяч електронних звернень.

Прикметно, що більшість петицій, які набрали прохідні 25 тисяч підписів, були подані у 2016 році. Після цього активність юзерів підупала. Цього року Порошенко розглянув лише два звернення. Одне – від поборників традиційних цінностей, а інше – петиція про пільгове розмитнення автомобілів. Минулий рік відзначився лише одним документом – проханням розблокувати російську соцмережу "Вконтакте".

Зазначимо, що перед цим Президентові пропонували більш оригінальні ідеї. Серед розглянутих петицій є звернення з проханням призначити на посаду прем'єр-міністра темного лорда Дарта Вейдера. На пост прем'єра висували також Міхеїла Саакашвілі. А от колишню голову Кабміну Юлію Тимошенко, знамениту "жінку з косою", користувачі зажадали побачити представницею України в Гондурасі. Втім, нагальної потреби відправляти Леді Ю до Центральної Америки Порошенко не побачив, та й темний лорд Вейдер, вочевидь, не впорався б з роботою українського урядовця.

Зараз на сайті Адміністрації Президента збирають підписи під більш ніж шістьмастами петицій. На розгляді ж у гаранта перебуває лише одна – про обмеження імпорту і виробництва пластикових пакетів.

Джерело відео: YouTube, Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram