Перед виборами киян почали катати на кораблях
Загрузка плеера...
  • Источник: фото: chesno.org

Політики випробовують нові технології підкупу виборців і вдаються до креативу. Цього разу замість годувати громадян гречкою їх вирішили покатати на кораблі по Дніпру. Автор ідеї – депутат  від партії "Блок Петра Порошенка" та заступник голови земельної комісії Київради Владислав Турець.

Про це написали на сайті  громадського руху ЧЕСНО.

Зазначається, що кияни з Мінського масиву повідомили активістам, що депутат Київради з їхнього округу роздає через приймальню запрошення на безкоштовну прогулянку теплоходом по Дніпру. Відповідні оголошення були розміщені на будинках.

"За словами виборців, це схоже на непрямий підкуп і загравання депутата з електоратом. Біля входу на корабель стояли працівники приймальні депутата і брали в людей заповнені анкети й квитки з прізвищами, адресами й контактними даними", -  повідомляють у ЧЕСНО.

У коментарі громадському руху "ЧЕСНО" депутат Київради Владислав Турець повідомив, що катав виборців за власний кошт і не проводив жодної агітації при цьому.

За словами депутата, на подібні катання він витратив "смішні гроші" з власної кишені. Три з половиною тисячі  гривень і це його "подарунок" людям.

Окрім Турця, полюбляє катати киян на кораблях і депутат від "Єдності" Костянтин Яловий. Відповідний пост він розмістив на сторінці своєї приймальні.

При цьому під час прогулянки на одній із пасажирок була накидка з прізвищем депутата.

Раніше Комітет виборців України заявляв, що перед виборами 29 квітня в різних регіонах України було зафіксовано багато випадків підкупу громадян, а також факти тиску на кандидатів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram