Українські фанати знизили рейтинг сторінки ФІФА
Загрузка плеера...

Українські вболівальники обвалили рейтинги офіційної сторінки ФІФА у соціальній мережі Facebook. На сторінці з'явилося багато негативних оцінок, тобто одна зірка, з написами "Слава Україні", що спричинило суттєве падіння позитивних відгуків з 5 зірок до півтори. Уже понад 150 тисяч людей поставили одиницю, що є найнижчою оцінкою. Кількість дизлайків постійно зростає.

Такий флешмоб організували наші співвітчизники в знак протесту проти санкцій з боку світової футбольної федерації до хорватського футболіста Домагоя Віди та тренера Огнєна Вукоєвіча. Нагадаємо, що після перемоги збірної Хорватії над Росією у чвертьфіналі мундіаля, екс-київські динамівці записали відео зі словами "Слава Україні!".

За такі дії хорватів, ФІФА направила попереджувальний лист футболісту Домагою Віді. А от помічника тренера збірної Хорватії Огнєна Вукоєвіча дисциплінарний комітет федерації оштрафував на 15 тисяч швейцарських франків. Згодом у мережі з'явилося ще одне відео з привітаннями від екс-динамівця Віди та ще одного помічника збірної Івіци Оліча.

До речі, Футбольна федерація України підтримала хорватів і зазначила, що в словах "Слава Україні" політичного контексту нема. Адже таке гасло не містить образ так само, як і вислови "Слава Хорватії" чи "Слава Франції". А ось українські фанати переконані, що де політикою попахує, так це з кабінетів світової федерації футболу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram