Підопічним Ситника погрожує Холодницький
Загрузка плеера...

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький погрожує своїм колегам, детективам Національного антикорупційного бюро України. Про це в ефірі одного з українських ЗМІ заявив директор НАБУ Артем Ситник. Головний НАБУшник пояснив, що постійно отримує від підлеглих доповідні зі скаргами.

Ситник стверджує, що правоохоронцям дістається за ті дії, які вони зобов'язані були вчинити у рамках розслідування. Зокрема, один з інцидентів пов'язаний з так званою бурштиновою справу, фігурантами якої є народні депутати Розенблат і Поляков.

Раніше Ситник і Холодницький запевняли, що жодної війни відомств немає. Тепер же голова НАБУ сподівається на звільнення очільника САП. Директор антикорупційного бюро вважає, що дисциплінарна комісія прокурорів має достатньо підстав для того, аби попрощатись з головним антикорупційним прокурором.

Нагадаємо, з моменту створення НАБУ і САП обидві організації працювали у тісному партнерстві, проте у березні за Назара Холодницького взялись Національне антикорупційне бюро і Генпрокуратура. Керівнику САП закидають втручання у розслідування справ і співпрацю з фігурантами проваджень. Нещодавно Холодницький подав позов до суду, вимагаючи заборонити використовувати аудіозаписи з його кабінету.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram