Чи дадуть киянам туалети у метро?
Загрузка плеера...

У метро незабаром можуть з'явитися туалети. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе. Високопосадовець зазначив, що його відомство планує запровадити зміни до державних будівельних норм щодо проектування туалетів для пасажирів на станціях метрополітену та при вході в них.

Цікаво, що у чинних нормах ДБН будівництво громадських вбиралень не передбачено. Як пояснив чиновник, нібито через небезпеку для людей та можливим закладенням у туалетах вибухонебезпечних предметів. Хоча у багатьох країнах туалети в "підземці" абсолютно нормальна річ. Наприклад, у Франції, Великобританії, Італії чи Японії. Натомість, в Україні туалет в метро несе небезпеку. Мабуть, ті, хто приймали вітчизняні норми ДБН метрополітеном не користуються, бо фізіологічні потреби людей зовсім не враховані.

Однак, радіти поки передчасно. Адже пропозицію будувати вбиральні у метро поки лише розглядають, тоді проаналізують необхідність і в решті вирішать будувати їх чи ні. Тож цілком можливо, що ідея з вбиральнями у "підземці" може мати таке ж продовження як і будівництво гіперлупу. Тобто на словах та в уяві урядовців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram