Експерти вкотре підтвердили дефолт Львова
Загрузка плеера...

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту Львова в іноземній і національній валютах на рівні "В-". Також зазначається, що прогноз стабільний.

Кредитний рейтинг міста затверджений та обмежений рівнем, аналогічним загальноукраїнському показнику. А це значить, що при підвищенню рейтингу всієї держави, автоматично зросте й міський.

Fitch відзначає: наразі головним пріоритетом міської влади є підтримка динамічного розвитку Львова шляхом розвитку інноваційної місцевої економіки. Це включає залучення інвесторів з секторів, що генерують більшу валову додану вартість, такі як ІТ-індустрія або конгрес і виставковий туризм.

Львівська влада прагне підвищити ефективність надання комунальних послуг та покращити їхню якість, залучаючи грантові та кредитні кошти від міжнародних установ, таких як ЄБРР та НЕФКО для великих інвестиційних проектів, що реалізуються муніципальними компаніями.

Водночас Fitch стверджує: рейтинги Львова підтверджують слабке інституційне середовище для внутрішніх інвесторів. Останні бояться вкладати кошти, адже не можуть прорахувати, отримають вони прибуток, чи ні.

Нагадаємо, що у червні Львівська міська рада вперше за чотири роки випустила облігації під 17% річних (до 2021-го). У результаті до муніципального бюджету було залучено 440 млн грн. Їх планують спрямувати на співфінансування із розвитку інфраструктури.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram