Підсумки понеділка, 9 липня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підбиває підсумки дня і пропонує добірку головних новин понеділка, 9 липня, які ви могли пропустити:

Голова МЗС Британії пішов у відставку

Голова МЗС Борис Джонсон пішов у відставку. Таке рішення пов'язане з незгодою щодо нової стратегії виходу країни з ЄС. Минулого тижня прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей пригрозила звільнити Бориса Джонсона, якщо він не змінить позицію щодо ЄС.

Дуда запросив українців на роботу

Президент Польщі Анджей Дуда офіційно запросив українців на роботу. Про це він заявив у Луцьку під час заходу приуроченому 75 тій річниці Волинської трагедії.

Суд відібрав у Фірташа майно

Господарський суд Запорізької області повернув майно "Запорізького титано-магнієвого комбінату" державі. САП ініціювала розірвання договору про заснування ТОВ «ЗТМК» та повернення комбінату повністю до сфери державного управління.

У Брюселі стратував саміт Україна-ЄС

Спільна заява саміту Україна-ЄС містить нагадування про важливість боротьби з корупцією для збереження дії безвізового режиму. Щорічний Саміт Україна - ЄС є вже двадцятою зустріччю лідерів України та Євросоюзу і першою з моменту вступу в силу Угоди про асоціацію

В Україні стартував Sea Breeze-2018

В Україні стартували міжнародні військові навчання Sea Breeze-2018. У маневрах взяли участь збройні сили 19 країн. Маневри триватимуть майже два тижні. Завдання, які відпрацьовуватимуть військові, відповідають стандартам НАТО.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram