На безпеку доріг піде щонайменше 75 млн євро
Загрузка плеера...

На українські дороги, а точніше на підвищення їх безпеки, Європейський інвестиційний банк виділив 75 мільйонів євро. Крім того, Україні нададуть грант Європейського Союзу у розмірі 4 мільйонів 200 тисяч євро. Фінансування виділятиметься у рамках такої собі Програми інвестування для країн-сусідів ЄС.

За попередньою інформацією віце-прем'єра з питань євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, кошти надійдуть лише до 5 найбільших українських міст: Дніпра, Києва, Львова, Одеси та Харкова.

Чиновниця стверджує, що, "маючи рівень смертності в ДТП, що втричі вищий, ніж в ЄС, дуже важливо вдосконалити нашу транспортну інфраструктуру. Цьому допомагають інвестиції в безпеку дорожнього руху та інші проекти".

Також відомо, що виконавцем проекту є Міністерство інфраструктури, а отримають фіндопомогу місцева влада обраних міст.

Нагадаємо, нещодавно з'явилися відомості про те, що державний стандарт будівництва українських доріг зміниться і автошляхи стануть вужчими. Нібито така ініціатива допоможе зменшити аварійність та смертність на дорогах. Експерти ж вважають, що це не те щоб дурня, але заробити чиновникам вдасться добряче.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram