"До побачення, Євробачення": на дітей немає грошей
Загрузка плеера...
  • Источник: Фото: facebook.com/junioreurovision

Цього року Україна обійдеться без Євробачення. Йдеться про дитячий конкурс, на який у держави немає грошей. Таку заяву зробили в Національній суспільній телерадіокомпанії. Тут стверджують, що країна вимушена відмовитись від участі у міжнародному конкурсі, який має пройти цього року у Мінську.

Україна постійно брала участь у дитячому міжнародному конкурсі, починаючи з 2006 року. Проте зараз Перший Національний пояснив, що за Дитяче Євробачення потрібно сплатити кругленьку суму у якості внеску до Європейської мовної спілки. Крім того, необхідно витратитись на проведення відбіркового етапу. Тож цьогоріч вперше за всю історію конкурсу Київ пропустить "свій вихід".

Суспільний мовник пожалівся на те, що державного фінансування бракує не лише для Євробачення, а й для поточних витрат. На роботу каналу з бюджету виділили 776 мільйонів гривень, проте НСТУ хотіло б отримати ще стільки ж. На каналі стверджують, що найбільше грошей йде на виплату заробітної плати працівникам, на оплату трансляцій та на виробництво власного контенту.

Щоправда, причиною бідності Суспільного мовника може бути і корупція. ЗМІ повідомляли, що колишні працівники телекомпанії скаржились на голову правління НСТУ Зураба Аласанію. Чоловікові закидають запровадження цензури та причетність до корупційних скандалів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram