Міністр спорту "нахворів" на 15 тисяч
Загрузка плеера...

Зарплата міністра спорту молоді і спорту Ігоря Жданова майже у вісім разів перевищує його посадовий оклад. Про це йдеться у відповіді відомства на запит видання "Слово і діло".

Згідно з документом, минулого місяця Жданову нарахували майже 50 тисяч гривень. Із цієї суми офіційна ставка урядовця склала лише трохи більше шести тисяч гривень. Трохи більше семи тисяч гривень міністр отримав премії. Майже 12 тисяч Жданову нарахували за відрядження. Решта виплат – це надбавки за вислугу років, за роботу з таємними документами та індексація.

Та найбільше міністру молоді та спорту, який мав би бути взірцем здоров'я, виплатили грошей за лікарняні. Нарахували майже 15 тисяч гривень.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у червні заробив трохи  більше 37 тисяч гривень. А це на 12 тисяч менше, ніж у його підлеглого Жданова.

Тим часом простим українцям про такі заробітки залишається лише мріяти. Адже, за найбільш оптимістичними прогнозами фахівців, до кінця року розмір середньомісячної зарплати складе лише 8 тисяч. 800 гривень, а у 2019-му році – 10 тисяч. 400 гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram