Дуда покликав українців піднімати польську економіку
Загрузка плеера...

Президент Польщі Анджей Дуда офіційно запросив українців на роботу. Про це він заявив у Луцьку під час заходу приуроченому 75 тій річниці Волинської трагедії. Глава польської держави у своєму виступі відзначив, що останнім часом до них приїжджає багато наших співвітчизників. Тож поляки будуть дуже раді, якщо українці відвідуватимуть Польщу не лише як туристи, але й для працевлаштування.

Анджей Дуда, президент Польщі:

"Присилайте гроші своїм сім'ям, допомагайте. Ми з нетерпінням чекаємо цього, тому що вірю, ми разом доб'ємося процвітання наших країн".

Із цим важко не погодитися, – кажуть експерти. Адже польська економіка дуже залежна від робочої сили з України. Зокрема, чимало наших громадян займаються сільськогосподарськими роботами на полях, працюють у готельно-ресторанній справі, на будівництві.

Українські робочі руки неабияк допомагають процвітати польській державі, адже це дешева робоча сила. Крім того, чимало жителів Польщі поїхало шукати кращої долі в Німеччину, Голландію, Великобританію та інші розвинені країни Європи. А на їх місце приїхали українці, таким чином компенсуючи брак робочої сили.

Для нашої влади теж вигідно, щоб українці виїжджали за кордон на заробітки. Минулого року наші заробітчани перерахували тільки з Польщі більше 3 мільярдів доларів. Це сума, яка становить приблизно 3-4 % вітчизняного ВВП. Тобто замість розвитку промисловості, українським державним мужам достатньо чекати непрямих іноземних інвестицій від наших трудових мігрантів. І разом з цим говорити про економічні здобутки, не докладаючи особливих зусиль.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram