Суд забрав комбінат у Фірташа
Загрузка плеера...

Бізнесмен Дмитро Фірташ став біднішим на один комбінат. Господарський суд Запорізької області задовольнив позов керівника САП Назара Холодницького і вирішив повернути майно "Запорізького титано-магнієвого комбінату" державі. Про повідомляє прес-служба САП.

"Рішення передбачає розірвання договору про заснування ТОВ "ЗТМК", укладений Фондом державного майна України та компанією "Толексіс Трейдинг Лімітед" в повному обсязі", - зазначили у відомстві.

Таким чином, частина майна, яку передали у власність утвореного в 2013 році ТОВ повернулася до   держави.

Нагадаємо, у 2013 році державне підприємство "ЗТМК" стало товариством з обмеженою відповідальністю.

Договір про заснування уклали з переможцем конкурсу ФДМУ – офшорною кіпрською компанією Tolexis Trading Limited, яка входить до групи компаній DF Group, підконтрольній бізнесмену Дмитру Фірташу.

Відтак підприємство фактично передали в управління наближеного до інвестора менеджменту, яким більшість із залучених інвестицій розтратили на погашення раніше створених заборгованостей ДП "ЗТМК" за енергоносії та перед кредиторами, пов’язаними з DF Group.

У подальшому ці кошти були виведені з України шляхом перерахування на рахунки офшорних фірм. При цьому, на модернізацію виробництва було спрямовано лише 20 мільйонів гривень.

Відтак Спеціалізована антикорупційна прокуратура ініціювала розірвання договору про заснування ТОВ "ЗТМК" та повернення комбінату повністю до сфери державного управління.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram