"Нафтогаз" вибиває борги перед опалювальним сезоном
Загрузка плеера...

Повертати борги не любить ніхто. Ані держава, яка напозичалась у МВФ та Євросоюзу, ані енергогенеруючі компанії, ані комунальні підприємства, які забезпечують населення теплом.

Останнім часом набув широкого розголосу конфлікт між "Нафтогазом" та "Київтеплоенерго". Національна корпорація вимагає, аби комунальники взяли на себе борг попередників з "Київенерго" (близько 5 млрд грн). Обидві сторони звернулись до суду. Схожа ситуація і в Дніпрі, де "дочка" "Нафтогазу" судиться з підприємством "Дніпропетровськгаз". Позов проти облгазу подав "Укртрансгаз", який вимагає від підприємства понад 1,3 млрд грн.

У "Дніпропетровськгазі" називають борг недійсним і стверджують, що "дочка" "Нафтогазу" штучно збільшила оплату за балансування газу. Крім того, облгаз незадоволений тарифами, які встановила Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. Від НКРЕКП вимагають ринкових тарифів.

Тим часом у "Нафтогазі" стверджують, що компанії, які отримують газ для виробництва тепла та електроенергії для населення, заборгували близько 52 млрд грн. Тим часом з 214 комунальних підприємств лише 35 уклали з національною компанією угоду про реструктуризацію. Підписати договори потрібно до початку нового опалювального сезону.

Джерело відео: YouTube UTG UA

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram