Зарплати в енергетиці: міністр має, шахтарі чекають
Загрузка плеера...

Поки шахтарі страйкують через невиплату чесно зароблених грошей, у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України не бідують. Так, очільник відомства Ігор Насалик минулого місяця заробив близько 47 тисяч гривень!

Оклад посадовця склав 16 тисяч гривень. Стільки ж йому заплатили за інтенсивність праці (певно, мова йде про мало не щотижневі обіцянки погасити борги гірникам), решта ж – то нарахування за вислугу років, індексація та інші надбавки.

Перший заступник міністра Тетяна Максимець заробила за червень близько 40 тисяч гривень. Решта співробітників відомства отримали від 18 до 44 тис. грн.

Днями голова Незалежної профспілки гірняків України Михайло Волинець оприлюднив на своїй сторінці зустріч шахтарів із Насаликом. Волинець зазначив, що замість того, щоб вирішувати проблеми людей, які три місяці не отримують зарплату, міністр розповідав анекдоти, а потім викликав до себе наряд поліції та влаштував справжній цирк – проходив алкотест на робочому місці.

Ось так у Кабміні вирішують державні справи… Замість того, щоб підіймати питання погашення заборгованості по заробітній платі (а вона вже перевищила мільярд! гривень), міністр енергетики та вугільної промисловості влаштовує шоу-програму… Певно, урядовцю весело – він же не рахує копійки, а отримує цілком пристойну зарплату!

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram