Випустили, але передумали: екс-президент досі у в’язниці
Загрузка плеера...

У Бразилії суддя скасував рішення про звільнення з в'язниці екс-президента країни Лули да Сілви. Правоохоронці не випустять колишнього очільника поки суддя не вивчить справу.

Раніше Феміда вирішила звільнити Лулу да Сілву з-під варти. Федеральний суддя зазначив, що немає жодних підстав для утримання екс-посадовця на час апеляційного процесу. Він може очікувати рішення й на свободі.

Після чого сотні прихильників колишнього очільника Бразилії вийшли на вулиці Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро та вимагати звільнення Лули да Сілви. Як відомо, це один із найпопулярніших політиків держави і прихильники сподівалися, що він буде змагатися на президентських виборах у жовтні.

Соцопитування стверджують, що Сілва лідирує у виборчій гонці. Проте закон забороняє політикам балотуватися протягом восьми років після визнання їх винними у вчиненні злочину.

Нагадаємо, що Луїс Інасіу Лула да Сілва обіймав посаду президента Бразилії з 2003 по 2010 роки. Екс-президент Бразилії постав перед Фемідою в 2016 році. Через рік його засудили до 12 років тюремного ув'язнення. Однак використовуючи право на апеляцію, чоловік залишався на свободі. У квітні 2018 року Лула да Сілва почав відбувати призначений йому термін покарання.

На початку травня генеральний прокурор Бразилії виніс екс-президенту нове звинувачення в корупції та відмиванні грошей. Зокрема, його визнали винним у отриманні пентхауса на узбережжі Атлантичного океану в якості хабара від будівельної компанії OAS в обмін на укладання угоди з однією із державних нафтових компаній.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram