У Британії міністр з питань Brexit пішов у відставку
Загрузка плеера...

У Великобританії глава Міністерства з питань Brexit Девід Девіс пішов у відставку. Сталося це через декілька днів після того, як прем'єр-міністр країни Тереза Мей заручилася підтримкою Кабміну стосовно її плану виходу з Європейського Союзу.

Офіційну причину рішення Девіса наразі не оприлюднили. Та деякі інформаційні агентства стверджують, що приводом для цього стали результати переговорів в резиденції Чекерс, де британським Кабміном узгоджувалися умови Brexit'а.

Раніше уряд Мей підписав план створення вільної торгової зони між Британією й ЄС, що стосуватиметься промислової і сільськогосподарської продукції.

Та у деяких прихильників більш жорсткого Brexit'а задум прем'єр-міністра викликав обурення. Політики заявили, що з таким підходом країна й надалі буде залежною.

Нагадаємо, 7 липня британське видання The Times повідомило, що главі Міністерства закордонних справ Великобританії Борису Джонсону разом з іншими представниками Кабміну загрожує звільнення в разі підриву плану прем'єр-міністра Терези Мей щодо виходу країни з Європейського союзу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram