Таїланд: 8 дітей та тренер досі в печері
Загрузка плеера...

Рятувальники дістали чотирьох дітей із затопленої печери Кхао Луанг в Таїланді. Після у штабі заявили, що запаси кисню в підземеллі виснажилися, тому операцію тимчасово призупинили. У понеділок, 9 липня, рятувальники знову взялися за справу.

Як відомо, свою поміч у спасінні дітей запропонував американський підприємець Ілон Маск. Він порадив використовувати в операції міні-субмарину. За словами винахідника, невеликі розміри дозволять підводному човну пересуватися вузькими проходами печери. До того ж, апарат повинен бути досить легким, щоб його могли нести два дайвера.

6 липня Ілон Маск відправив на допомогу фахівців. Днями ж дослідник протестував міні-субмарину, спеціально створену для порятунку школярів.

Нагадаємо, 23 червня в провінції Чіанграй на півночі Таїланду в популярній серед туристів печері Кхао Луанг зникли 12 юних футболістів та їх тренер. Їх знайшли тільки за дев’ять днів, 2 липня. Пошуково-рятувальна операція затягнулася через підняття рівня води і бруду.

Зазначається, що оскільки Кхао Луанг регулярно затоплюється під час сезону дощів (він триває до вересня – жовтня), діти можуть залишитися у пастці на кілька місяців. Досі всі спроби відкачати воду не завершилися успіхом.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram