Воїн АТО помер через медреформу
Загрузка плеера...

У Кривому Розі в лікарні помер демобілізований український воїн Володимир Близнюк. Раніше чоловік оголошував голодування, оскільки медустанова нібито не забезпечувала його необхідними ліками.

Медики назвали цю заяву провокацією, а боєць протягом доби після розголосу отримав від невідомого благодійного фонду все необхідне.

Головний лікар Ігор Криштопа зазначив: найімовірніше, чоловік помер через печінкову недостатність, пов'язану з наркоманією пацієнта. Та точну причину встановить експертиза.

Водночас рідні, друзі, колеги та побратими Володимира Близнюка не погоджуються зі словами лікаря та характеризують його, як позитивну людину з активною громадянською позицією.

Депутат Криворізької міськради пообіцяв родині провести службове розслідування, а також підтримку у випадку їх рішення подати до суду позови щодо захисту честі та гідності.

До слова, українські журналісти оприлюднили фотокопії заяв Близнюка щодо початку голодування. В одному із документів екс-боєць звинуватив чиновників у запровадженні медичної реформи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram