І таки порахували: в Україні більше 100 тис. ромів
Загрузка плеера...

Національна поліція України старанно виконує свої обіцянки, принаймні ромів порахувати все ж змогли. Головний коп країни Сергій Князєв повідомив, що на території нашої держави розташовано більше трьох тисяч таборів ромів, де проживають понад 100 тисяч представників цієї нацменшини.

Він додав, що йдеться про кількість ромів, які проживають саме в таборах.

Водночас, ЗМІ з посиланням на відомості останнього перепису, який відбувся ще у 2001 році, зазначають, що ромів в Україні всього 48 тисяч. Вони в основному проживають в Закарпатській, Донецькій, Дніпропетровській та Одеській областях.

Напади на ромів взагалі стали сумною тенденцією останніх місяців. Цього року до поліції надійшло шість повідомлень про напади на такі поселення: три - у Києві, два - у Львівській області і одне - на Тернопільщині.

На Львівщині такий випадок закінчився трагічно: 24-річний ром загинув, ще троє людей отримали ножові поранення, серед них діти.Загалом поліція відкрила дев'ять кримінальних проваджень у цих справах.

Зазначимо, що у 2013 наша влада прийняла стратегію захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року. Однак, минуло вже 5 років, а результатів досі не видно.

Джерело відео: YouTube – Все новости, Lb.ua

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram