У Сан-Дієго лісові пожежі спалили десятки будинків
Загрузка плеера...

У американському штаті Каліфорнія оголосили надзвичайний стан через масштабні лісові пожежі. Найскладніша ситуація в окрузі Сан-Дієго. Там вщент згоріли вже десятки будинків і ранчо. У пожежі загинула одна людина, ще декілька осіб отримали травми.

Надзвичайники не можуть зупинити стихію. За їхніми повідомленнями, вогонь може знищити ще сотні будинків. Тому рятувальники і правоохоронці проводять екстрену евакуацію населення. Десятки тисяч місцевих жителів змушені залишати будинки і виїжджати за межі штату.

Губернатор Джеррі Браун заявив, що через пожежі закрили багато доріг. Під серйозною загрозою залишається кілька десятків об'єктів інфраструктури.

За словами губернатора, високі температури, низька вологість і нестійкі вітри сприяють поширенню полум'я. Тому рятувальники не можуть локалізувати пожежу.

У департаменті лісового господарства штату повідомили, що у Сан-Дієго вигоріло вже 400 га. Чиновники стверджують, що наразі у всьому штаті пожежі становлять дуже велику небезпеку для населення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram