Нові вагони не куплять – помиють старі
Загрузка плеера...

Половину українських потягів прибирають за новою технологією. Про це розповів виконуючий обов'язки голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов у Facebook. Зокрема він повідомив, що 50% пасажирських вагонів миють спеціальними засобами. Цікаво, що роблять з іншою половиною вагонів? Чистять старими методами, тобто хлоркою. Чи взагалі не прибирають? Бо дуже часто виникає саме таке враження дивлячись, які"скотовозки" та звалища на колесах їздять українськими коліями.

За словами керівника "Укрзалізниці", вже навіть роздали першу тисячу літрів миючого засобу. І не такого що рекламують, а набагато кращого. Для чищення потягів будуть використовувати і парогенератори та миючі пилососи. А ще наймуть бригади професійних мийників-прибиральників. Мабуть, саме на цих нових працівників та сучасні технології миття й підуть гроші, отримані з подорожчання білетів. Цікаво, таке генеральне прибирання затіяли, бо на нові вагони коштів нема? Тож вирішили старі, нарешті, помити.

Пасажири уже давно чекають справжніх реформ на вітчизняній залізниці. Натомість, суспільство є свідком боротьби між Міністерством інфраструктури Омеляна та прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом за право керувати Укрзалізницею. В результаті, змін на краще нема, нові тільки ціни на квитки.

Фото, відео: з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram