Чиновники збагатяться на нових дорожніх смугах?
Загрузка плеера...

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України зібралося звузити вітчизняні дороги. За словами представників відомства, зміни до держстандарту будівництва автошляхів потрібні для того, аби зменшити аварійність та смертність. Мовляв, за такою ж системою прокладаються дороги за кордоном. Проте українцям не надто віриться у те, що така пертурбація щось дасть.

Висловилися з цього приводу й експерти, які не погоджуються з аргументами міністерства. Керівник Дніпровської незалежної професійної спілки автомобілістів і автоперевізників Михайло Тонконогий переконує, що у селах здебільшого доріг немає, а є напрямки.

Михайло Тонконогий, керівник Дніпровської незалежної професійної спілки автомобілістів і автоперевізників:

"А от там, де рух доволі щільний – це великі міста, в принципі і траси залюднені, скажем так, можна сказати з упевненістю, що звуження доріг призведе до більшої кількості, можливо, дорожньо-транспортних пригод. Оскільки буде менше можливості для маневрів, менше можливостей для уникнення зіткнення з іншими транспортними засобами, як, наприклад, на широких смугах, які є у нас зараз. Плюс, транспортні засоби з великими габаритами, такі як пасажирські автобуси, такі як вантажні автомобілі великого тоннажу, їм буде набагато складніше долати відстані на вузьких дорогах".

Крім того, фахівець звернув увагу і на допустимість проїзду великогабаритного транспорту в Україні. На думку Тонконогого, для таких машин дороги мають бути платними, адже в більшості шляхи руйнуються саме під тиском ваги. Усі зібрані за проїзд кошти можна було б спрямовувати на ремонти і реконструкції, чого зараз так потребують автошляхи.

Михайло Тонконогий, керівник Дніпровської незалежної професійної спілки автомобілістів і автоперевізників:

"Я б насправді, відверто, спочатку відремонтував би те, що є. Можливо, вже десь, де стан дороги вже вкрай поганий, там вже, можливо, за якимись новими стандартами. Але, поки що, ті дороги, які у нас є, вони перебувають у жалюгідному становищі і їх треба ремонтувати. Здебільшого капітально".

А от з економічної точки зору намірах звузити дороги є позитив. З цього приводу ми поспілкувалися з економічним експертом Борисом Кушніруком, який і пояснив, чого можна очікувати від нововведень.

Борис Кушнірук, економічний експерт:

"По-перше, звуження доріг призведе до того, що витрати на будівництво доріг зменшуються або збільшується кількість смуг, на яких зможе більша кількість транспорту рухатися. Для держави це, скажімо, має ефект... Світовий досвід показує, що, коли от такі смуги вужчі, тоді водії змушені рухатись більш повільно й більш уважно, усвідомлюючи, що вони можуть створити аварійну ситуацію, що призведе до пошкодження і їх машини в тому ж числі. Тому, як правило, це ще призводить і до більш обережної їзди і не такої швидкісної, яка характерна для українських доріг".

Економіст стверджує, що сам процес втілення планів міністерства не такий вже й швидкий. "Ніхто не збирається щось робити сьогодні на завтра". Реформування триватиме доволі багато років.

Думки, що звуження смуг – не перший крок, який потрібно робити, притримується і юридичний фахівець Юрій Білоус. Він не заперечує того, що більшість українців не зважає на правила дорожнього руху і стосується це не лише водіїв машин, а й велосипедистів та пішоходів. Усі звикли до того, що від відповідальності можна легко "відкосити".

Юрій Білоус, юрист:

"У першу чергу потрібно не тільки не звужувати, а й взагалі відремонтувати дороги, правильно встановлювати дорожні знаки, аналізувати, де вони саме необхідні, де, може, не потрібні. І що ще дуже важливо, що ще потрібно зробити – це працювати над фаховим рівнем патрульної поліції. Тому, що саме з них починається настання відповідальності. У разі, якщо вони некоректно і незаконно, не відповідаючи нормам та положенням нормативних документів, складають протокол, у подальшому складно притягнути винних осіб в суді не через те, що суд корупційний чи судді непрофесійні, а через те, що некоректно складені документи, діє презумпція невинуватості, також вона може фігурувати і в справах про адміністративні правопорушення".

Юрист зауважив, що основним ініціатором таких змін до державних стандартів виступив заступник Мінрегіонрозвитку Лев Парцхаладзе, який сам є власником будівельних компаній і чудово розуміється на всіх нюансах та специфіці будівельних робіт. Тому для цієї особи зменшення витрат на дороги може бути цілком корисним та прибутковим.

Тож усі посадовці в один голос кажуть про розвиток, покращення та ріст і всі ж одною рукою малюють для людей таку картинку, а іншою рукою гребуть собі до кишень гроші. Опитані нами експерти неодноразово наголосили, що перед тим, як узятися за звуження доріг, влада повинна відремонтувати ті, що є зараз, адже кожному, хто їздить вітчизняними дорогами, ремонт автівок влітає в копійку. Тому починати варто з малого, а не відразу гнатися за ідеалом.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram