У Києві праворадикали побили політика
Загрузка плеера...

Праворадикали продовжують влаштовувати серйозні погроми та розбої. Громадська організація С14 зірвала у Києві збори партії "Розумна сила". Активісти побили заступника керівника політсили Олександра Савченка. Це вже не перший випадок, коли представники цієї ГО переходять допустиму межу, однак правоохоронці не реагують на ситуації. Такі вчинки праворадикалів вже систематично залишаються без покарання.

Черговий інцидент стався в будівлі торгово-промислової палати України. За словами очевидців, представники С14 увірвався у приміщення і почали громити все у кімнаті, зривати і різати банери, плакати і символіку політсили. Після чого, кинулися з кулаками на керівництво партії.

Водночас праворадикали назвали представників політсили сепаратистами, які використовували нецензурну лайку у бік активістів, тому заслужили на таке "неетичне ставлення".

Крім того, у ГО додали, що засновником "Розумної сили" є колишній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, якого звинувачують у скоєнні особливо тяжких злочинів під час подій Євромайдану. Наразі він переховується від українського правосуддя.

Варто додати, що Служба безпеки України підозрює керівництво партії "Розумна сила" у причетності до спроби вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка.

Джерело відео: UMN, facebook, Natali Cr, фото –  C14 news – резерв - https://www.facebook.com/c14.news.reserve/

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram