Голові "Нафтогазу" підігнали броньовичок
Загрузка плеера...

Глава НАК "Нафтогаз України " купив собі броньований "Кадиллак Ескалейд" для службового використання, тобто за державні гроші. Як стало відомо, при покупці машини найбільше уваги приділили саме загрозам життю керівника підприємства безпосередньо на вулиці. Чому Андрій Коболєв вирішив сховатися від людей в броньованому автомобілі поки невідомо. Можливо переживає, що українці перестрінуть його на вулиці і спитають про зарплату. А отримує цей посадовець чи не найбільша серед усіх керівників державних структур – більше двох мільйонів гривень в місяць.

Як розповідає "Економічна правда", броньовик придбали в червні. Зареєстрований він у компанії "УТН-Безпека", яка опосередковано належить державній "Укртранснафті". Тобто виходить державна структура придбала машину у державної структури за бюджетні гроші. Дивна оборудка чи не так? Правда, поки невідома сума за яку купили авто. Якщо ж вірити оголошенням, то авто такої марки коштує щонайменше 230 тисяч доларів. Як виявляється, такої кругленької суми державних грошей Андрію Коболєву зовсім не шкода для своєї безпеки.

Однак, що стало причиною покупки броньовика, у "Нафтогазі" не коментують. Хоча за три роки роботи на посаді голови компанії, життя і здоров'я чиновника неодноразово піддавалося небезпеці. То ж в цілях безпеки можливо цьому керівнику варто було б не автомобіль міняти, а роботу. Бо для українського бюджету такі покупки обходяться недешево.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram