Перерахунку пенсій найближчим часом не буде?
Загрузка плеера...

Перерахунку пенсій найближчим часом, очевидно, чекати не варто. Для цього з державного бюджету потрібні десятки мільярдів гривень. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Верховній Раді.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:

"От ви кажете, треба зміни у бюджет. Та я обидвома руками, щоби внести зміни у бюджет. Півтора мільярди треба внести у бюджет для того, щоб додатково забезпечити ще шахтарів. Нам потрібні десятки мільярдів, десятки для того, щоб зробити перерахунок пенсій. Це десятки мільярдів! І це все має бути продуктом національної економіки. І ми цим займаємося".

Водночас, під час години запитань до уряду у Верховній Раді прем’єр не втратив нагоди похвалитися перед парламентом своєю роботою. 

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:

"Погодьтесь із тим, що у ці роки важкі для нашої держави, все ж таки ми робимо певні кроки для того. Щоб на кожне питання, яке ви поставили, давати відповідь. Точніше навіть не ви поставили, а ставить українське суспільство. І заробітні плати, і перерахунок пенсій. Але саме головне питання – це зростання української економіки".

Нагадаємо, раніше Володимир Гройсман заявляв, що підвищення пенсій в Україні відбувається автоматично і без маніпуляцій за передбаченою законодавством процедурою.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram