Гройсман розповів, чому не призначає голову МОЗ
Загрузка плеера...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів, коли в Україні буде повноцінний міністр охорони здоров’я. Зараз відомством керує тимчасовий виконувач обов’язків Уляна Супрун, яка була призначена на цю посаду майже два роки тому – 27 липня 2016-го року.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:   

"Що стосується внесення, то нам треба, безумовно, погодження двох фракцій коаліції. По кандидатурі зараз ведуться дискусії. Як тільки буде рішення по кандидатурі, обов’язково я це зроблю, скористаюсь своїм правом".

Нагадаємо, що 4-го липня тимчасовий виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун не прийшла на спільне засідання двох парламентських комітетів, де мав відбуватися звіт про хід виконання медичної реформи.

Ігор Шурма, член комітету ВР з питань охорони здоров’я:

"У цей день святкувався день Незалежності США, а вона, як людина, яка не відмовилася від громадянства, була там, на святі. Бог з ним, але на це засідання не прийшов жоден заступник з міністерства. Туди прислали людину, яка в травні місяці призначена на посаду, відповідати за реформи. І вона сказала, це оцінка вашого уряду, Володимир Борисович, що МОЗ не має концепції розвитку національної системи охорони здоров’я. Вони займаються трансформацією. Скільки це буде тривати, це буде залежати тільки від вас".

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:  

"Я хочу сказати, що скоро ваші виступи можна буде переспівувати. Є така пісня: "А вона, а вона". Я знаю про випадок на комітеті. Це було пов’язано тільки з відсутністю на той момент виконувача обов’язків міністра. І, повірте, що є повна повага до комітету і до ваших думок. З підкомітетом постійно ведеться робота відкрита. І я відкритий для напрацювання необхідних рішень. Тому я не просив би сприймати це як небажання співпрацювати з профільним комітетом, це неприпустимо".

Сама Уляна Супрун на годині запитань до уряду у парламенті була присутня, але слова не брала.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram