Обціловані й "абурені": губи українських політиків
Загрузка плеера...

6 липня відзначають одне із найромантичніших свят – Всесвітній день поцілунків… Деякі з таких форм прояву любові стають легендарними, оскільки мають історичне значення, або ж викликають гучні скандали.

Полюбляють цілуватися й українські політики… У "Народному фронті" до свята вже готові. Днями депутати від цієї партії Юрій Береза та Антон Геращенко дивно тулилися один до одного просто в сесійній залі… При цьому пан Парубій не вжив ніяких санкцій! Може, не помітив, бо таких цілувальників у Раді та Кабміні – хоч відбавляй…

Найпалкіший у кулуарах – головний "радикал" країни Олег Валерійович Ляшко. Новоспеченої жінки йому замало… Бабусь подавай! А то й взагалі, екзотики… корів, гадюк та дельфінів!

Кажуть, і Гройсман до корівника заходив. Але компрометуючих фото в інтернеті поки немає.

Та повернімось до людей… Колишній прем'єр Арсеній Яценюк… Його губи де тільки не встигли побувати… Тягнулися вони до очільника країни Петра Порошенка.

Цього Сєні було замало. Європу йому подавай! А точніше – президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера.

Чмокав Яценюк й "головну косу України" – Юлію Тимошенко. А поки вона сиділа "в казематі", Арсеній Петрович часу не гаяв, а переметнувся до її спадкоємиці – Євгенії…

Та, певно, така поведінка товариша "абурила" Юлію Володимирівну й вона перецілувала всіх чиновників та олігархів, прізвища яких частенько з’являються в українській пресі…

Потрапили в її сіті Віктор Ющенко, Володимир Литвин і навіть сам генеральний прокурор України Юрій Луценко… Цілувалася депутатка й із жінками…

Та то все квіточки… Дитячі забави. Обнімашки-обнімашками… Справжню ж грузинську пристрасть показав Давид Жванія, коли затиснув у кулуарах саму Наталю Королевську.

Смішно і грішно… Щоб приховати свої стосунки, парламентарії вирішили закрити балкони куленепробивним склом. Бояться, аби на їх голови нічого не впало... Та, панове депутати, від пильного ока не сховатися навіть у закритих зонах… Бо рано чи пізно все таємне вилітає, виходить та виповзає назовні.

Між іншим, нагадаємо, учені стверджують, що поцілунки допомагають схуднути та зміцнюють імунітет… Тож, любітеся на здоров'я, панове народні обранці!

Джерело відео: YouTube, фото: з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram