Підлітки ризикують життям заради лайків
Загрузка плеера...

В Україні щороку з'являється все більше екстремалів-"зачеперів". Молодь шукає адреналіну поза межами здорового глузду. Підлітки готові ризикувати життям заради незвичайних селфі, за які можна отримати більше лайків у соцмережах.

У пошуках гострих відчуттів та задля крутих фото молоді люди вилазять на потяги метро, залізничні мости, тролейбуси чи електрички. Але часто такі ігри закінчуються фатально.

Останнім часом схожі випадки почастішали на Київщині. Нещодавно підліток-"зачепер" отримав 50% опіків, коли намагався зробити селфі на даху міської електрички. Ще одного хлопця кілька днів тому уразило струмом на верхівці залізничного мосту. Від отриманих травм підліток помер у лікарні.

Загалом з початку цього року через спроби зробити гарні селфі струмом було серйозно травмовано 12 дітей, двоє з яких загинули.

Але така сумна статистика не зупиняє молодь. Мало не щодня поліцейським повідомляють про те, що помітили чергового ектремала-"зачепера" на даху вагона метро чи електрички.

Однак правоохоронцям рідко вдається затримати та покарати підлітків. Та й обійтися порушники можуть мізерними штрафами, які заплатять батьки.

Вирішити проблему з підлітками практично неможливо. І вихід, мабуть, тільки один – починати правоохоронцям, рятувальникам та освітянам проводити певні профілактичні заходи і попереджати дітей про всі можливі наслідки їхніх вчинків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram