Німецька коаліція дійшла згоди у питанні мігрантів
Загрузка плеера...

Німецькі політики напрацювали єдину позицію щодо поводження з мігрантами. Йдеться про Християнсько-демократичний і Християнсько-соціальний союзи, а також про Соціал-демократичну партію Німеччини, які формують так звану "велику коаліцію". Політики вирішили посилити контроль за переміщенням біженців і запровадити більш жорсткі вимоги до мігрантів, які проживають у Німеччині, проте зареєстровані в інших країнах Євросоюзу.

ФРН збирається прискорити розгляд справ таких біженців і їх подальшу висилку до держав, де особи були вперше зареєстровані.

Таких вторинних мігрантів не будуть розселяти разом з іншими біженцями, на період розгляду справ їх розміщуватимуть у спеціальних таборах. У Берліні наголосили, що мігранти мають право на отримання притулку, проте не повинні самовільно обирати країну проживання.

Зазначимо, черговий конфлікт через біженців всередині німецького уряду загострився кілька тижнів тому, коли міністр внутрішніх справ країни пригрозив вийти з коаліції, якщо канцлерка не вирішить міграційне питання.

Одночасно Німеччина домовилась з Австрією та Італією про скорочення потоку мігрантів, що прибувають до ЄС через Середземне море.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram