Українці не постраждають від нових правил безвізу
Загрузка плеера...

У Європарламенті знову заговорили про нову систему перевірки і контролю туристів з країн, які отримали безвіз із Євросоюзом. Зокрема, в ЄС знову наполягають, щоб громадяни "безвізових країн" перед в'їздом проходили онлайн перевірку. Нововведення може набути чинності вже у 2021 році.

Туристи муситимуть заповнювати електронну форму. Питання стосуватимуться кримінальних справ у минулому або відвідування заявниками зон конфлікту.Така процедура коштуватиме 7 євро, дозвіл на в'їзд діятиме три роки.

За словами євродепутата від Угорщини Кінги Галь, ця перевірка не створюватиме жодних проблем для туристів, які постійно подорожують.

Експерт-міжнародник Володимир Воля у ексклюзивному коментарі News Network повідомив, що такі зміни європейська влада запроваджує задля посилення заходів безпеки.

Володимир Воля, експерт-міжнародник:

"Насправді це не дуже обмежує можливості в'їзду по безвізу. Просто додаткові механізми контролю виникають. Йдеться про те, що посилюється, покращується робота з персональними даними саме тих, хто буде в'їжджати до Євросоюзу. Це збір інформації по певних категоріях. Вводиться така робота, яка дозволить отримати більше інформації про тих, хто їде, про їхні наміри і регулювати таким чином в'їзд до ЄС".

Воля переконаний, що правила перетину кордону для українців залишаться такими ж, як і для громадян з інших країн. А санкції на наших співвітчизників накладатимуть тільки у разі, якщо вони пов'язані з діяльністю радикальних і парамілітарних організацій.

Експерт зазначив, що навіть колишньому Генсеку НАТО заборонили в'їзд до США через те, що він не повідомив прикордонникам, що був в Іраку.

І хоч нашим чиновникам перед виборами не на руку найменші зміни у системі безвізу, якою вони так пишаються, Євросоюз точно не буде питати у них дозволу. Такі зміни стануть необхідним стандартом, подобається це комусь чи ні.

Джерело відео: YouTube, фото – Facebook

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram