Головні події 5-6 липня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 5-го до ранку 6 липня 2018 року:

Помпео полетів до Пхеньяна

Держсекретар США Майк Помпео відправився у Північну Корею для проведення переговорів про остаточну денуклеаризацію країни.

Помпео супроводжує команда журналістів. Після переговорів у Пхеньяні політик має відвідати Південну Корею і Японію.

Європа профінансує "Укрзалізницю"

Європейський банк реконструкції та розвитку дасть "Укрзалізниці" гроші на нові вагони.

ЄБРР виділить кредит у 150 млн дол. для придбання 6,5 тис. вагонів. Державу у якості гаранта повернення залучати не будуть.

ФРН і Угорщина зміцнять кордон

Німеччина і Угорщина не знайшли компромісу в питанні мігрантів. Меркель заявила, що прем'єру Угорщини Орбану бракує гуманізму.

Орбан стверджує, що Будапешт шукає інші шляхи допомоги біженцям. ФРН і Угорщина домовились про посилення зовнішніх кордонів.

У Києві заборонили продавати м'ясо

На столичних ярмарках заборонили продавати продукти, які швидко псуються і мають зберігатись за низької температури.

Тимчасова заборона стосується м'яса, молока, риби, ковбасних виробів тощо. Чиновники сподіваються уникнути харчових отруєнь.

НАТО не готове зближуватись з Україною

Голова українського представництва при НАТО заявив, що Північноатлантичний альянс не готовий перевести Україну до категорії особливих партнерів.

Програма для особливих партнерів не сильно відрізняється від інших видів співпраці, проте визначає близькість держави з Альянсом.

Джерело: фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram