Проект "Стіна": НАБУ поставило крапку
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України таки завершило досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо розкрадання близько 16 мільйонів гривень, виділених на реалізацію проекту "Європейський вал", більш відомого в народі, як "Стіна Яценюка".

НАБУ оприлюднило список 8 чиновників, підозрюваних у заволодінні коштами державного бюджету України, виділених на інженерно-технічне облаштування українсько-російського державного кордону та територій, прилеглих до зони бойових дій.

У цій справі фігурують імена: начальника управління будівництва Департаменту ресурсного забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби Олександра Атаманюка; колишнього начальника Першого окремого відділу капітального будівництва ДПСУ Володимира Цалка; старшого офіцера Першого окремого відділу капітального будівництва ДПСУ В'ячеслава Майдановича; директора ТОВ "АЗІ" Олександра Кашубу; директора та засновника ТОВ "Будцентр "Вітязь" Агаверді Аділова; колишнього директора ДП "Чернігівський облавтодор" Сергія Значка і ще двох посередників, один із яких Олександр Хвіщук.

За інформацією відомства, підозрюваним та їхнім захисникам надано доступ до матеріалів слідства для ознайомлення. Після завершення цього процесу детективи НАБУ складуть обвинувальний акт, а прокурори САП скерують його до суду.

Раніше НАБУ вже оголошувало підозри семи фігурантам, проте зовсім скоро вони вийшли на волю під заставу й про подальше розслідування справи не було ні слуху, ні духу.

Чергову заяву Бюро активно обговорюють у соцмережах. Більшість українців цікавить питання: чому серед підозрюваних немає Арсенія Яценюка?

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram