Шахтарі знову зібрались під парламентом
Загрузка плеера...

Декілька сотень шахтарів знову зібралися під українським парламентом. Вимоги ті самі - погашення боргів по заробітній платі та модернізація галузі.

Михайло Волинець, голова Незалежної профспілки гірняків України:

"Два тижні пройшло після того, як шахтарі разом з афганцями, чорнобильцями, атошниками штурмували парламент. І всі депутати говорили, да ,ми з вами, ми підтримуємо, ми проголосуємо! Деякі казали – приїжджайте, ми вас підтримаємо! І раптом ми бачим, що не збираються проголосувати в парламенті".

Бюджетний комітет Верховної ради на своєму засіданні не підтримав законопроект, яким передбачено виділити додаткові кошти для фінансування вугільної галузі та стабілізації ситуації.

Михайло Волинець, голова Незалежної профспілки гірняків України:

"Наступний етап акції – це вже дружини шахтарів об’єднаються, візьмуть дітей і будуть рухатися на Київ. Це десятки тисяч людей будуть пробувати жити тут, в Києві на очах парламенту, на очах всього світу".

Щодо заборгованості по заробітній платі перед шахтарями, на сьогодні сума перевищує один мільярд гривень. Водночас, міністр запропонував лише 324 мільйони. За словами голови профспілки, склалася чітка тенденція із нарощення боргу по заробітній платі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram