МОЗ знову труситиме лікарні
Загрузка плеера...

Міністерство охорони здоров’я хоче зняти мораторій на планові перевірки лікарень. У відомстві вже підготували відповідну постанову. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Вона заявила: оскільки Міністерство видає українським медзакладам ліцензію на роботу, то повинно й мати достатньо інструментів, щоб перевірити, чи спроможні вони цю роботу виконувати належним чином. А так, як мораторій діє вже четвертий рік, МОЗ може перевіряти лікарні тільки позапланово. Проте це можна зробити тільки за умови запиту від самої медустанови, за рішенням суду або в разі інциденту, який може загрожувати життю і здоров'ю людей.

А так, жаліється Супрун, Міністерство може лише реагувати на проблеми, але не запобігати їм.

Та деякі експерти стверджують, що таким чином "доктор смерть" вирішила викачувати гроші із медустанов. Адже якщо фахівець захоче знайти проблеми в роботі лікарні, він їх знайде. Достатньо лиш того, що держава не виділяє кошти на обладнання для лікарень у в багатьох випадках воно вже не відповідає стандартам.

А те, що Супрун начебто оперує такими фактами, як скарги 9 тисяч громадян, то це вона просто замилює очі… Дивлячись на те, як вона "керує" МОЗ, про турботу про населення не може бути й мови.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram