Погроми тривають: радикали знайшли нових жертв у Харкові
Загрузка плеера...

Після погромів ромських поселень, які влаштовували праворадикали, почались нові напади. Тепер жертвами атаки стали представники ЛГБТ-спільноти. Напад на офіс організації "ПрайдХаб" відбувся у Харкові.

У приміщення в центрі міста увірвались невідомі, які заховали свої обличчя під протигазами. На час нападу в офісі ЛГБТ-організації перебувало 10 людей, які прийшли на курси іноземної мови. Нападники вибили вікна, закидали офіс димовими шашками та розпилили газові балончики. Зі стін зірвали ЛГБТ-символіку. Адміністратори "ПрайдХабу" розповіли, що приміщення атакували вісім молодиків. Очевидці додали, що агресори забинтували руки, намагаючись сховати татуювання.

Правоохоронці на місці подій знайшли корпус гранати. За фактом нападу на організацію відкрито кримінальне провадження, дії агресорів кваліфікували як хуліганство. Місцеві ЗМІ повідомили, що одного з можливих учасників нападу уже затримали неподалік від "ПрайдХабу". Харківські активісти вважають, що напад – не просте хуліганство, а злочин на ґрунті ненависті. Представники громадських організацій закликали правоохоронців правильно кваліфікувати справу і знайти винуватців.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram