Барна хоче залити Росію спиртом
Загрузка плеера...

Для зростання економіки України ми повинні залити Російську Федерацію спиртом і горілкою. Про це заявив депутат Верховної Ради Олег Барна у своєму інтерв’ю українським журналістам.

Також обранець додав, що Україна має якомога менше купувати у РФ, за виключенням нафти, газу та стрижнів ядерного палива.

Заява депутата дуже здивувала деяких політологів. Жартома, вони заявили, що нарешті в окремо взятій країні спирт став універсальним способом вирішення всіх проблем… Залити українську інфляцію, обмінювати спирт на долари, і, скоріше за все, використовувати його замість газу в побутових та промислових потребах…

Ба більше! Спирт використовують для перетину українсько-польського кордону, цей алкогольний напій можна посилати замість офіційної делегації на всі важливі переговори і навіть - це справжня сенсація - за допомогою спирту можна навчитися бальним танцям для участі у Віденському балу!

Та як би смішно це не звучало, але, як наголосили фахівці, за нинішньої влади не допоможуть навіть важкі наркотики – такого бедламу наробили в Україні, що розгребтися з усім буде ой як непросто.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram