Супрун порадила українцям йти до психлікарень
Загрузка плеера...

Українці довго чекали рецептів як боротися з тривогою та поганим настроєм і ось дочекалися. Виконуюча обов'язки Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун дала кілька цінних порад, або як вона висловилася у Facebook, лайфхаків. Зокрема українці, які відчувають тривожність протягом півроку, повинні звернутися до психлікарні.

Цікаво, а головна лікарша нашої країни здогадується, що у нас на сході війна? І принаймні населення областей, яке живе поблизу військового конфлікту, відчуває тривогу щонайменше вже 4 роки. А ще пенсіонери, які отримують мізерну пенсію у 1300 гривень, і не знають що з цими копійками робити: платити за комуналку, купувати ліки чи продукти харчуванні. Таких людей ще більше. Або ж ті, які в пошуках кращої долі вирушають за кордон на заробітки. Теж мабуть їдуть не від хорошого життя. Загалом же тривожних категорій набирається що більше половини населення України. І всіх їх пані Супрун відправляє до психіатра лікуватися. Виходить країна божевільних не інакше.

Тим же хто має просто поганий настрій і тривожиться менше, ніж 6 місяців поспіль, виконуюча обов'язки міністра рекомендує фізичні вправи. Також застерігає від переїдання, вживання алкоголю та кави. Переконує, що треба відмовитися від електронних пристроїв, тобто від ноутбуків і телефонів. А як же тоді читати корисні поради у Facebook від Уляни Супрун?

А ще каже треба перестати вживати ліки, які викликають тривогу. Знати б ще перелік таких медикаментів, якщо він взагалі існує. Ну і не забула пані Уляна про необхідність хорошого сну, медитації і глибокого дихання.

Прочитавши усі ці рекомендації від головного лікаря країни,задаєшся питанням на кого вони були спрямовані? І розумієш – явно не для більшості населення. Бо, схоже, українці з в.о. Міністром охорони здоров'я живуть у різних реаліях.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram