Трамп та Іран знову "грають м'язами"
Загрузка плеера...

Після того, як президент США Дональд Трамп закликав країни ОПЕК знизити ціни на нафту, сировина і справді подешевшала. Утім, відразу ж з'явилася чергова проблема на ринку "чорного золота", яка може знову спричинити ріст вартості. Гарант Сполучених Штатів нещодавно вимагав від держав-союзників, аби вони скоротили імпорт нафти з Ірану. І до 4 листопада цього року взагалі відмовилися від поставок з цієї арабської країни. Так прописано у положеннях американських санкцій.

У відповідь іранці вдалися до погроз. Зокрема командир Корпусу Вартових Ісламської революції Ісмаїл Коусарі, заявив, що його солдати блокуватимуть Ормузську протоку у Перській затоці, - повідомляє reuters. Відтак судна, які перевозитимуть нафту, не зможуть мирно пройти цим шляхом.

Хоча відразу ж Трамп у своєму Twitter повідомив, що, буцімто, король Саудівської Аравії, погодився збільшити видобуток "чорного золота" через "нестабільність" в Ірані та Венесуелі. Президент Штатів зазначив, що саудити готові видобувати нафти навіть до 2 мільйонів барелів в день. Яку ж відповідь на це повідомлення знову підготує Іран, дочекаємося згодом.

Джерело: відео – Reuters

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram