Українські чиновники дякують за нові борги
Загрузка плеера...

Голова Європарламенту Антоніо Таяні підписав рішення щодо надання Україні одного мільярд євро макрофінансової допомоги. Про це у Twitter повідомив посол України в Бельгії Микола Точицький.

За його словами, рішення прийняли напередодні 20-го саміту Україна-ЄС. Посол висловив щиру подякував за підтримку всім друзям України.

Це буде вже третій пакет фінансової допомоги, який Євросоюз надає Києву. Перший транш надійшов у 2014 і склав 1,6 млрд євро, а другий у сумі 1,8 мільярдів євро наша держава отримала у 2015. І от у цьому році отримуємо черговий мільярдний кредит.

Кошти європейські колеги надають Україні для "економічної стабілізації та здійснення програми проведення структурних реформ". Але відслідкувати реальний шлях грошей досить складно. Чиновники , які щиро радіють черговому кредиту, зазвичай не звітують про те, куди витрачають отримані мільярди.

А тим часом сукупний державний борг України продовжує зростати, він вже перетнув позначку у два трильйони гривень. Але влада поки святкує і не планує найближчим часом віддавати кредити. Та й це вже не їх проблеми, бо ж розраховуватися з Європою скоріш за все будуть платники податків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram