ГПУ втратила спокій через премії "Нафтогазу"
Загрузка плеера...

Мільйонні премії для верхівки "Нафтогазу" не лише обурили українців, а й занепокоїли генерального прокурора. Це й не дивно, адже винагорода у 46 млн дол. може позбавити спокою багатьох. В ГПУ засумнівались, чи мала право наглядова рада компанії ухвалювати рішення про таку щедру премію.

ЗМІ поширили інформацію, що правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження. Журналісти посилаються на очільника Генпрокуратури Юрія Луценка. Втім, хто саме ініціював розслідування, наразі невідомо. У медіа з'явилась версія про те, що перевірити премії "Нафтогазу" захотіли народні депутати.

Рішення преміювати працівників за перемогу над "Газпромом" у Стокгольмі наглядова рада "Нафтогазу" ухвалила ще в травні. 46 мільйонів доларів – це один відсоток від суми виграшу у транзитному спорі з Росією. Гроші мають розподілити між тими, хто причетний до виграшу в суді. Кому саме пощастить, наразі невідомо, проте в національній компанії назвали кількість премійованих осіб. Винагороду отримає 41 працівник, тож середня величина премії становитиме більше мільйона доларів для однієї особи.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram