Нове отруєння під Солсбері: знову "Новачок"
Загрузка плеера...

Чоловіка і жінку, яких знайшли непритомними у їхньому будинку в англійському місті Еймсбері, отруїли нервово-паралітичною речовиною групи "Новачок". Про це повідомила британська поліція.

Спочатку лікарі припускали, що пара прийняли наркотичні речовини, але згодом з'ясувалося, що це все-таки отрута. Чоловік і жінка перебувають у критичному стані.

Правоохоронці з'ясували, що постраждалі є громадянами Великої Британії. У їхньому минулому не було нічого такого, що б змушувало думати, що пару отруїли умисне.

Експерти досліджували виявлену речовину в урядовій хімічній лабораторії. Згодом вони дійшли висновку, що це - "Новачок", яким отруїли Скрипалів.

У зв'язку з інцидентом 5 липня у Великій Британії відбудеться засідання комітету із надзвичайних ситуацій. Головуватиме на засіданні міністр внутрішніх справ Саджид Джавід.

Напередодні він заявив, що влада з'ясовуватиме, чи отруєння випадкове, чи це новий напад, подібний до того, який скоїли на Сергія і Юлію Скрипаль у Солсбері на початку року.

Представник прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей заявив, що інцидент в Еймсбері розслідує контртерористичний підрозділ поліції.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram