334 тисячі державної зарплати за скандали
Загрузка плеера...
  • Источник: фото: www.Facebook.com/E-Commerce Expert

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні призначив нинішнього в.о. керівника "Укрпошти" Ігоря Смілянського генеральним директором. Тепер він буде отримувати свої 334 тисячі гривень зарплати офіційно, як повноцінний керівник підприємства. Головний поштар виконував обов'язки голови ще з квітня 2016 року. І за цей час він зажив слави неоднозначного управлінця.

За більш як два роки його діяльності на чолі "Укрпошти", важко пригадати якісь кардинальні позитивні зміни на підприємстві. Листи та посилки явно не стали приходити швидше та й взагалі послуги якіснішими не стали. Більше того, приватні структури, які займаються доставкою листів та речей працюють значно краще, ніж державна пошта. Однак незважаючи на відсутність позитивних змін, Смілянський та його заступники справно отримували зарплати у сотні тисяч гривень на місяць. І це при тому, що багато поштових відділень навіть комп'ютерами не забезпечені. За що топ-менеджменту такі бонуси? Відповіді нема. Хоча уряд вважає діяльність підприємства цілком задовільною.

Більше того, пригадуються і скандали у поштовій галузі з Ігорем Смілянським. У першій рік свого перебування на посаді він своїм наказом ввів цензуру серед працівників, аби вони не спілкувалися з представниками ЗМІ. Тоді обурення висловила навіть спілка поштовиків України, яка вимагала звільнити диктатора.

Також не варто забувати, що саме Смілянському і його команді належить ідея підняття тарифів на доставку передплатної періодики. Причому кілька разів на рік. Журналісти забили на сполох, бо такі нововведення просто би вбили друковані видання, які ніхто не захоче передплачувати.

Такі в лапках "реформи" від пана Смілянського, мабуть дуже подобаються уряду. Відтак Гройсман вирішив таки призначити його генеральним директором "Укрпошти" без приставки в.о. Та навряд чи така легалізація на посаді дасть поштовх до серйозних позитивних змін в Укрпошті, яких за два роки так і не було.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram