Добродій-інкогніто вчить киян економити на метро
Загрузка плеера...

Уже понад місяць киян лякають здорожчання проїзду в метрополітені, мовляв, був по 5, а стане по 8 гривень. Набути чинності зміни мають 14 липня, проте вже днями у вагонах метро з'явилися дивні повідомлення. У них йдеться про можливість заощадити, поповнивши проїзну картку на 100 гривень, тобто після здійснення операції ви зможете їздити за старими цінами. Таємницею є те, хто ж розклеїв такі оголошення, адже зазвичай звернення керівництва підземки розміщують на інформаційних табло, а не клеять скотчем до скла.

Кореспонденти телеканалу News Network вирішили поцікавитися у речниці метрополітену Наталки Макогон, що ж за папірячки висять у транспорті і хто той Валентин Петров, ім'я якого вказане як відповідального.

"Щодо роботи наших карток, можу сказати, що так. Ви можете поповнити картку зелену метрополітену на 100 поїздок, при умові поповнення два рази по 50 поїздок вартість однієї поїздки буде 4 гривні 50 копійок. І ви будете користуватися цими поїздками, поки їх не використаєте", - сказала Макогон.

А от з приводу того, хто ж зайнявся самодіяльністю та розмістив інформацію у підземці речниця не знає.

Крім того, раніше ми запитували у касирів про здорожчання проїзду, на що почули: "Ми не знаємо, нам ще ніхто про це нічого не говорив". Макогон сказала, що інформуванням співробітників повинен займатися той, хто і підвищує ціни, тобто Київська міська державна адміністрація.

Так, кияни спокійно можуть дякувати за нагадування або ж свого роду підказку від незнайомого добродія.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram