В Мін'юсті викрили групу хабарників
Загрузка плеера...

Поки міністр юстиції активно бореться з боржниками із виплати зарплат, чиновники Мін'юсту провадять іншу боротьбу – за додаткові доходи. Зокрема, в міністерському управлінні акредитації, контролю та моніторингу посадовці використовували свою схему збагачення.

Керівник управління та його заступниця вимагали гроші від підприємців. За хабарі власники могли уникнути покарання за порушення. Зокрема, чиновники попались, коли за 200 тисяч гривень пообіцяли не заважати комунальній компанії, яка займалась державною реєстрацією прав на нерухомість. Обох посадовців затримали разом з посередником.

Ані Служба безпеки, ані Генеральна прокуратура не назвали імен ласих до наживи чиновників. Втім, блогер Антон Ходза на своїй сторінці у Facebook уточнив, що затримана на хабарі заступниця начальника міністерського управління є коханкою колишнього заступника генпрокурора Рената Кузьміна. Жінка начебто збирала інформацію про дислокацію української армії.

Правоохоронці поки не прокоментували цю інформацію .Проти затриманих відкрили кримінальне провадження за фактом вимагання хабара.

Джерело відео: YouTube, Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram